130 634
42 079
265 336
679 726

Nissen grer skjegget.

Annonse nr: 2349562

Norsk Arbeid nr.3/12En del slitasje. Postgått,men frimerke mangler.

Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 20,00
Startet03.01.2021 20:52:07
Sluttet10.01.2021 20:52:07
Solgt forkr 20,00
Annonse vist116 ganger
Referanse nr/#269
Nissen grer skjegget.
Annonse nr: 2349562
Høyeste Budgiver berger49 (705)  Se budgivers karakterbok
berger49kr 20,0010.01.2021 09:17:38
Selger:  kortoggodt66

Sted: Brandbu
Karakterer (4082)  Se selgers karakterbok