Halv provisjon i Juli måned!

105 845
47 997
252 932
616 330

NK: 475-76 - Norges vel 150 år **      Annonse nr: 2348181

PostfriskeArkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-).

Oppsamling over flere dager frem til auksjonene avsluttes i uke 25, kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 2,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist6
NK: 475-76 - Norges vel 150 år **
Annonse nr: 2348181
Høyeste Budgiver hansi352 (438)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 3,0024.05.2019 12:40:36
majornerdkr 2,0012.05.2019 16:24:07
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16491)  Se selgers karakterbok