Halv provisjon i Juli måned!

105 845
47 997
252 932
616 330

NK: 428-30 - Norwex - Oslo 1955 m. overtrykk **/*      Annonse nr: 2348164

428-29 er postfriske. og 430 har hengselspor. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-).

Oppsamling over flere dager frem til auksjonene avsluttes i uke 25, kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist10
NK: 428-30 - Norwex - Oslo 1955 m. overtrykk **/*
Annonse nr: 2348164
Høyeste Budgiver hansi352 (438)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 22,0024.05.2019 12:43:07
Odin012kr 20,0024.05.2019 09:07:23
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16491)  Se selgers karakterbok