116 356
49 533
254 666
633 036

Liten jente      Annonse nr: 2334666

Postsendt småformatkort, stemplet 1910, noe bruksslitasje

Tyskprodusert
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Solgt forkr 9,00
Annonse vist11
Liten jente
Annonse nr: 2334666
Høyeste Budgiver Hidra1 (850)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 9,0008.05.2019 12:57:40
terjedkr 7,0008.05.2019 12:42:38
Hidra1kr 5,0006.05.2019 17:30:14
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (6006)  Se selgers karakterbok