118 729
49 234
254 112
632 622

Postfrisk ** NK453-468 Olav øremerker 1958/62      Annonse nr: 2331601
S-NK453-468 **
S-NK453-468 **

Postfrisk ** NK453-468 Olav øremerker 1958/62 (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 99,00
Solgt forkr 99,00
Annonse vist19
Postfrisk ** NK453-468 Olav øremerker 1958/62
Annonse nr: 2331601
Høyeste Budgiver arne78 (247)  Se budgivers karakterbok
arne78kr 99,0008.11.2019 23:58:17

Karakterer (17022)  Se selgers karakterbok