124 517
41 630
261 721
660 611

MALTA: Maleri av de Favray 2½ p.fiolett 1943 postfrisk

Annonse nr: 2322246

Afa nr 185. Katalogverdi dkr 8

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,50
Startet11.11.2019 08:51:06
Sluttet23.11.2019 14:20:43
Solgt forkr 2,50
Annonse vist33 ganger
Annonse nr: 2322246
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11302)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 2,5023.11.2019 14:20:43
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok