126 054
41 458
261 113
659 569

ISLAND: Vennskap 2003 postfrisk

Annonse nr: 2322242

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1026. Katalogverdi dkr 9

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,00
Startet11.11.2019 09:50:32
Sluttet23.11.2019 14:19:54
Solgt forkr 3,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2322242
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11282)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 3,0023.11.2019 14:19:54
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok