124 932
43 956
262 258
662 730

ISLAND: Høner 2003 postfrisk

Annonse nr: 2322240

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1025. Katalogverdi dkr 9

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,00
Startet11.11.2019 09:50:32
Sluttet23.11.2019 14:17:00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist10 ganger
ISLAND: Høner 2003 postfrisk
Annonse nr: 2322240
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11411)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 3,0023.11.2019 14:17:00
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok