129 790
44 995
261 212
674 348

FINLAND: President Kallio, sørgemerke 1941 postfrisk

Annonse nr: 2321092

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 244. Katalogverdi dkr 6

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 2,00
Startet11.11.2019 09:35:20
Sluttet23.11.2019 23:44:20
Solgt forkr 2,00
Annonse vist14 ganger
Annonse nr: 2321092
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12860)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 2,0023.11.2019 23:44:20
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok