131 738
45 383
261 108
673 991

ÅLAND: Europamerker Berømte kvinner 1996 kpl postfrisk

Annonse nr: 2321061

Afa nr 113-14. Katalogverdi dkr 22

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 8,00
Startet11.11.2019 09:35:19
Sluttet23.11.2019 23:45:10
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2321061
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12951)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 8,0023.11.2019 23:45:10
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok