116 003
49 530
254 829
632 938

Christmas Greeting      Annonse nr: 2312913

Postsendt småformat julekort som mangler frimerke, og litt bruksslitasje

Engelskprodusert
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Christmas Greeting
Annonse nr: 2312913
Høyeste Budgiver Hidra1 (850)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 5,0006.05.2019 16:37:36
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (6006)  Se selgers karakterbok