125 000
43 781
262 090
662 358

Malta Argentina 1978

Annonse nr: 2305261

Flott miniatyrark postfrisk
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet16.10.2020 15:18:20
Sluttet25.10.2020 15:18:20
Annonse vist56 ganger
Malta Argentina 1978
Annonse nr: 2305261
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11401)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 8,0023.10.2020 17:01:07
Selger:  ebr43

Medlem siden: 29.10.2015
Sted: Langhus
Karakterer (631)  Se selgers karakterbok