122 722
41 718
262 487
662 047

Gubben tenner lys.

Annonse nr: 2302342

Stemplet Gjøvik i 1947, tekstet stempel "Juleposten må leveres i god tid" Signert NAHP. Enerett P & F serie a 10 JWE.

(18)

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet11.08.2019 21:35:36
Sluttet19.08.2019 21:35:36
Solgt forkr 40,00
Annonse vist15 ganger
Gubben tenner lys.
Annonse nr: 2302342
Høyeste Budgiver fisken42 (5587)  Se budgivers karakterbok
fisken42kr 40,0019.08.2019 11:52:33
Selger:  Dosy

Pro
Medlem siden: 26.10.2017
Sted: Åbogen
Karakterer (2145)  Se selgers karakterbok