125 000
43 781
262 090
662 358

Barnas jul, Norge frimerkehefte NK 1106-07 (15144)

Annonse nr: 2298369

Postfrisk hefte
Objektets tilstand
Utropspriskr 16,00
Startet14.05.2019 17:59:58
Sluttet27.05.2019 17:59:58
Solgt forkr 16,00
Annonse vist26 ganger
Annonse nr: 2298369
Høyeste Budgiver Numizmatiker2 (4922)  Se budgivers karakterbok
Numizmatiker2kr 16,0024.05.2019 01:40:40
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (10486)  Se selgers karakterbok