131 816
43 366
265 273
677 766

Turistmerker, Norge frimerkehefte NK 1392 (15132)

Annonse nr: 2298342

Postfrisk hefte
frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægge 2% til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 24,00
Startet16.04.2019 19:13:13
Sluttet29.04.2019 19:13:13
Solgt forkr 29,00
Annonse nr: 2298342
Høyeste Budgiver kenn01 (445)  Se budgivers karakterbok
kenn01kr 29,0029.04.2019 10:55:01
Numizmatiker2kr 28,00 (Autobud)29.04.2019 10:55:01
Numizmatiker2kr 24,0019.04.2019 01:29:30
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (11070)  Se selgers karakterbok