131 107
45 678
260 680
672 427

ØSTERRIKE: Alperose 1948 postfrisk

Annonse nr: 2284179

Afa nr 772. Katalogverdi dkr 2

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,00
Startet11.11.2019 09:50:47
Sluttet23.11.2019 23:45:57
Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 2284179
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12977)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,0023.11.2019 23:45:57
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9429)  Se selgers karakterbok