125 802
41 621
261 564
660 761

SVEITS: Skramleorkester i Solothurn 1984 postfrisk

Annonse nr: 2283886

Afa nr 1262. Katalogverdi dkr 5

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,50
Startet11.11.2019 09:35:30
Sluttet23.11.2019 14:26:27
Solgt forkr 1,50
Annonse vist21 ganger
Annonse nr: 2283886
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11302)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,5023.11.2019 14:26:27
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok