127 239
46 118
261 693
672 733

PORTUGAL: Byjubileum Lisboa 800 år 5 c. 1947 postfrisk

Annonse nr: 2283727

Afa nr 702. Katalogverdi dkr 5

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,50
Startet11.11.2019 10:05:20
Sluttet23.11.2019 14:27:39
Solgt forkr 1,50
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 2283727
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,5023.11.2019 14:27:39
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok