127 942
46 167
260 825
671 714

Postkort sign.Vivian Zahl Olsen, for Kvinner og klær

Annonse nr: 2254288

Storformatkort, svakt glansa, i fin skikk

Datert 1980

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet14.03.2019 22:25:11
Sluttet28.03.2019 22:05:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 2254288
Høyeste Budgiver Lille Trille på tur (90)  Se budgivers karakterbok
Lille Trille på turkr 25,0021.03.2019 18:57:39
Selger:  YmerX

ProVerifisert
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (28116)  Se selgers karakterbok