130 643
45 680
260 685
672 402

SVEITS: Pro Juventute 1997 komplett postfrisk

Annonse nr: 2227871

Afa nr 1607-10. Katalogverdi dkr 66

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 21,00
Startet11.11.2019 09:50:19
Sluttet23.11.2019 23:49:01
Solgt forkr 21,00
Annonse vist30 ganger
Annonse nr: 2227871
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12977)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 21,0023.11.2019 23:49:01
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9429)  Se selgers karakterbok