127 692
46 119
261 472
672 459

MALTA: Steinaldertempel 1½ p. grå 1943 postfrisk

Annonse nr: 2168645

Afa nr 181. Katalogverdi dkr 4

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,50
Startet11.11.2019 09:50:56
Sluttet23.11.2019 14:30:33
Solgt forkr 1,50
Annonse vist17 ganger
Annonse nr: 2168645
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,5023.11.2019 14:30:33
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok