130 602
45 681
260 689
672 373

SVEITS: Pro Patria 1995 postfrisk

Annonse nr: 2165678

Afa nr 1530-33. Katalogverdi dkr 54

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 18,00
Startet11.11.2019 09:50:54
Sluttet24.11.2019 14:54:42
Solgt forkr 18,00
Annonse vist82 ganger
Annonse nr: 2165678
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12977)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 18,0024.11.2019 14:54:42
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9429)  Se selgers karakterbok