129 937
44 993
261 211
674 362

SVEITS: Pro Patria 1994 postfrisk

Annonse nr: 2165668

Afa nr 1509-12. Katalogverdi dkr 49

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 16,00
Startet11.11.2019 09:50:25
Sluttet24.11.2019 14:54:22
Solgt forkr 16,00
Annonse vist31 ganger
Annonse nr: 2165668
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12860)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 16,0024.11.2019 14:54:22
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok