125 802
41 621
261 564
660 761

SVEITS: Pro Patria 1978 postfrisk

Annonse nr: 2165650

Afa nr 1115-18. Katalogverdi dkr 37

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 12,00
Startet11.11.2019 09:20:26
Sluttet23.11.2019 14:32:26
Solgt forkr 12,00
Annonse vist31 ganger
Annonse nr: 2165650
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11302)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 12,0023.11.2019 14:32:26
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok