127 692
46 119
261 472
672 459

SVEITS: Europamerker 1978 postfrisk

Annonse nr: 2165649

Afa nr 1113-14. Katalogverdi dkr 17

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 6,00
Startet11.11.2019 09:20:26
Sluttet23.11.2019 14:32:53
Solgt forkr 6,00
Annonse vist26 ganger
Annonse nr: 2165649
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 6,0023.11.2019 14:32:53
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok