129 937
44 993
261 211
674 362

SVEITS: Flypionerer 1977 postfrisk

Annonse nr: 2165641

Afa nr 1079-82. Katalogverdi dkr 42

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 14,00
Startet11.11.2019 09:20:25
Sluttet24.11.2019 14:56:49
Solgt forkr 14,00
Annonse vist28 ganger
Annonse nr: 2165641
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12860)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 14,0024.11.2019 14:56:49
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok