126 519
41 004
261 365
659 698

SVEITS: Propagandaserie I 1976 postfrisk

Annonse nr: 2165638

Afa nr 1061-64. Katalogverdi dkr 22

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 7,00
Startet11.11.2019 09:20:25
Sluttet23.11.2019 14:33:41
Solgt forkr 7,00
Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 2165638
Høyeste Budgiver Numizmatiker (11282)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 7,0023.11.2019 14:33:41
Selger:  TotenPhil

Pro
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9239)  Se selgers karakterbok