Halv provisjon i Juli måned!

106 538
47 748
252 564
614 294

Blondie julen 1970      Annonse nr: 2113528

Et blad med noe slitasje på for og bakside med hjørnebretter. Det er også klippet ut en bit øverst på baksiden. Midtsiden er løs. Tror også at det mangler en midtside da det kun er 32 sider og det skulle vel være 36. I allefall har jeg priset den der etter.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist36
Blondie julen 1970
Annonse nr: 2113528
Høyeste Budgiver riegddo (1574)  Se budgivers karakterbok
riegddokr 25,0030.07.2019 21:12:00

Karakterer (1119)  Se selgers karakterbok