129 297
48 922
257 776
668 941

Hans Majestæt. - David Whitelaw

Annonse nr: 2089194

En bok i paperback uten bretter, rifter og løse sider. Slitasjen er på omslaget hvor det er en 35 mm. lang rift i bretten nederst på ryggen mot forsiden og en ca. 15 mm. samme sted på oversiden. Mangler litt nederst på ryggen. Revet av en bit nederst mot ryggen på baksiden (se scan). Ellers noe kant og hj. slitasje på omslaget. Utgitt på Aschehoug 1926

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp 10-14 blir det 10% og fra 15 artikler og oppover bevilges 15% rabatt. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. >5 kg = Porto kr. 90,-
Objektets tilstand
Salgspriskr 60,00
Annonse vist236 ganger

ProVerifisert
Karakterer (1336)  Se selgers karakterbok