119 987
34 605
259 461
653 233

Hans Majestæt. - David Whitelaw

Annonse nr: 2089194

En bok i paperback uten bretter, rifter og løse sider. Slitasjen er på omslaget hvor det er en 35 mm. lang rift i bretten nederst på ryggen mot forsiden og en ca. 15 mm. samme sted på oversiden. Mangler litt nederst på ryggen. Revet av en bit nederst mot ryggen på baksiden (se scan). Ellers noe kant og hj. slitasje på omslaget. Utgitt på Aschehoug 1926
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 60,00
Annonse vist190 ganger

Karakterer (1201)  Se selgers karakterbok