129 214
48 998
258 065
668 737

Nk 1898 **

Annonse nr: 2043440

Prima postfrisk

Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 10,00
Startet22.11.2018 18:05:30
Sluttet03.12.2018 14:04:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist15 ganger
Nk 1898 **
Annonse nr: 2043440
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 24,0002.12.2018 21:43:40
gunnm01kr 22,00 (Autobud)02.12.2018 21:43:40
gunnm01kr 18,0002.12.2018 17:33:01
kaisjookr 16,00 (Autobud)02.12.2018 17:33:01
kaisjookr 12,0002.12.2018 11:07:02
Neseguttenkr 10,0022.11.2018 20:11:58

Karakterer (3225)  Se selgers karakterbok