130 397
48 568
258 446
669 041

Nk 1903 **

Annonse nr: 2043437

Prima postfrisk

Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 10,00
Startet22.11.2018 18:04:11
Sluttet03.12.2018 14:03:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist13 ganger
Nk 1903 **
Annonse nr: 2043437
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 20,0002.12.2018 21:44:04
gunnm01kr 18,00 (Autobud)02.12.2018 21:44:04
gunnm01kr 14,0002.12.2018 17:31:54
kaisjookr 12,00 (Autobud)02.12.2018 17:31:54
kaisjookr 10,0002.12.2018 11:09:41

Karakterer (3209)  Se selgers karakterbok