128 676
48 401
258 567
669 014

Nk 1908-09 **

Annonse nr: 2043435

Prima postfriske

Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 10,00
Startet22.11.2018 18:03:25
Sluttet03.12.2018 14:02:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist25 ganger
Nk 1908-09 **
Annonse nr: 2043435
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 30,00 (Autobud)02.12.2018 11:41:08
spyd10kr 30,0002.12.2018 11:41:08
kaisjookr 22,0002.12.2018 11:08:57
spyd10kr 20,00 (Autobud)29.11.2018 08:44:07
Lars611kr 20,0029.11.2018 08:44:07
spyd10kr 12,0027.11.2018 10:55:45
Neseguttenkr 10,0022.11.2018 20:12:12

Karakterer (3207)  Se selgers karakterbok