118 420
33 805
258 055
650 792

NK: 778-79 - Olav Duun 100 år **

Annonse nr: 2024704

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-). Oppsamling over flere auksjonsdager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
Startet16.11.2018 15:57:00
Sluttet24.11.2018 17:07:00
Annonse nr: 2024704
Høyeste Budgiver hansi352 (463)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 1,0016.11.2018 18:46:17
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (17651)  Se selgers karakterbok