Halv provisjon i Juli måned!

105 744
47 764
253 113
614 210

NK: 729-30 - Norsk malerkunst I **      Annonse nr: 2024680

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 7 dager etter mottatt faktura.

Fraktomk.: NOK 34,-opp til 100g (DKK 27,-), opp til 250g NOK 68,- (DKK 54,-). Oppsamling over flere auksjonsdager kan avtales.

Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 1,00
NK: 729-30 - Norsk malerkunst I **
Annonse nr: 2024680
Høyeste Budgiver hansi352 (437)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 1,0016.11.2018 19:33:57
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16484)  Se selgers karakterbok