133 695
89 425
23 927
77 195

##U.N. 1993 Postfriskt Sett - HUMAN RIGHTS III##

Annonse nr: 1867162

Pent postfriskt merke-sett fra U.N.

Lykke til!

Porto etter postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet02.11.2022 09:50:41
Sluttet09.11.2022 09:50:41
Solgt forkr 6,00
6

Annonse vist175 ganger
Annonse nr: 1867162
Høyeste Budgiver tro-joh (9395)  Se budgivers karakterbok
tro-johkr 6,0005.11.2022 09:46:22

Karakterer (19495)