133 759
70 710
16 364
46 664

##NAURU 1980 P.friskt Sett - PHOSPHATE CORPORATION##

Annonse nr: 1867085

Postfriskt merke-sett fra Nauru.
Lykke til!
Porto etter postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet01.09.2021 01:51:05
Sluttet08.09.2021 01:51:05
5

Annonse vist90 ganger
Annonse nr: 1867085
Høyeste Budgiver svingtor86 (3249)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 5,0003.09.2021 19:19:11

Karakterer (15903)