133 629
63 280
225 978
597 771

Russland 1993 Bruksmerker (Postfrisk)

Annonse nr: 1846259

Russland 1993 Bruksmerker (Postfrisk), Michel nr. 313-14v+w (begge papirtyper) (Komplett utgave).

Katalogverdi €uro 1,60

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Jeg har nå over 5400 tilbud med 90% rabatt (minste utrop kr 1) og flere nye kommer hver dag.

Nye områder med 90% rabatt: Tyskland D.D.R., B.R.D. og Berlin postfrisk, stemplet og brev/FDC, OL, Sport og VM i fotball FDC/brev,

Fra før: Blomster, Europa Cept, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere, Nobelprisvinnere FDC/brev, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Acorene, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Hellas, Italia, Jersey, Jugoslavia, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, m.v.

NB: Vi har ikke lenger bankkonto i Danmark. Danske kunder anbefales å betale til vår svenske konto i Nordea da bankomkostninger der kun er kr 5,-. Eventuelle omkostninger i din bank kommer i tillegg.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet21.10.2021 04:35:17
Sluttet28.10.2021 04:35:17
5

Annonse vist90 ganger
Annonse nr: 1846259
Høyeste Budgiver sigyn braute (5236)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 5,0027.10.2021 22:56:31
Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (41311)  Se selgers karakterbok