116 356
49 533
254 666
633 036

Julekort (CAE 522/3) signert CHF??, datert 1914      Annonse nr: 1796373

Småformatkort, uglansa, i fin stand
For meg ukjent signatur

Objektets tilstand
kr 14,00
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist86
Julekort (CAE 522/3) signert CHF??, datert 1914
Annonse nr: 1796373
Høyeste Budgiver Nure (3036)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 25,0003.06.2020 16:57:46
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24365)  Se selgers karakterbok