104 309
51 323
253 661
658 845

##IRLAND 1972 P.fiskt Sett - 2 stk - OLYMPIC GAMES##

Annonse nr: 1770562

Pent postfriskt sett fra Irland. Lykke til!

Porto etter postens takster. Intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet21.10.2020 18:08:32
Sluttet28.10.2020 18:08:32
Solgt forkr 3,00
Annonse vist103 ganger
Annonse nr: 1770562
Høyeste Budgiver wrh1952 (4331)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 3,0028.10.2020 14:03:34

Karakterer (13547)  Se selgers karakterbok