99 543
56 400
251 390
645 118

Berlin, stemplet AFA 240-247.

Annonse nr: 1761992
Berlin, stemplet AFA 240-247.
Berlin, stemplet AFA 240-247.

Berlin, stemplet AFA 240-247. 1964 Tyske bygningsverker fra det 12. århundre. Kompl. serie.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.03.2021 14:56:13
Sluttet05.04.2021 14:56:13
Annonse vist124 ganger
Berlin, stemplet AFA 240-247.
Annonse nr: 1761992
Høyeste Budgiver kløver2 (138)  Se budgivers karakterbok
kløver2kr 10,0004.04.2021 20:58:38
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (5484)  Se selgers karakterbok