129 430
48 882
258 020
669 315

Færøyene, postfrisk AFA 178-179.

Annonse nr: 1741344

Færøyene, postfrisk AFA  178-179. 1989 Europamerker. Kompl. serie.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet12.05.2020 10:47:26
Sluttet19.05.2020 10:47:26
Solgt forkr 3,00
Annonse vist51 ganger
Annonse nr: 1741344
Høyeste Budgiver Odin012 (7502)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 3,0019.05.2020 09:18:37
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (5150)  Se selgers karakterbok