129 406
48 916
257 970
669 910

Færøyene, postfrisk AFA 145-147.

Annonse nr: 1741306

Færøyene, postfrisk AFA  145-147. 1987 Trawlere.  Kompl. serie.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet12.05.2020 10:47:26
Sluttet19.05.2020 10:47:26
Solgt forkr 7,00
Annonse vist42 ganger
Annonse nr: 1741306
Høyeste Budgiver Odin012 (7502)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 7,0019.05.2020 09:17:31
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (5150)  Se selgers karakterbok