129 406
48 916
257 970
669 910

Færøyene, postfrisk AFA 136-138.

Annonse nr: 1741298

Færøyene, postfrisk AFA  136-138. 1986 Gamle broer.  Kompl. serie.

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet12.05.2020 10:47:26
Sluttet19.05.2020 10:47:26
Solgt forkr 9,00
Annonse vist54 ganger
Annonse nr: 1741298
Høyeste Budgiver Odin012 (7502)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 9,0019.05.2020 09:16:10
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (5150)  Se selgers karakterbok