130 029
48 900
257 524
668 949

Færøyene postfrisk AFA 66-68.

Annonse nr: 1738185
Færøyene postfrisk AFA 66-68.
Færøyene postfrisk AFA 66-68.

Færøyene postfrisk AFA 66-68. 1982. Bygder.  Kompl. serie.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet12.05.2020 10:48:03
Sluttet19.05.2020 10:48:03
Solgt forkr 2,00
Annonse vist46 ganger
Færøyene postfrisk AFA 66-68.
Annonse nr: 1738185
Høyeste Budgiver Odin012 (7502)  Se budgivers karakterbok
Odin012kr 2,0019.05.2020 09:12:15
Selger:  Elvely

Medlem siden: 15.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (5150)  Se selgers karakterbok