118 261
49 195
253 991
631 507

##ØSTERRIKE 1978 Postfrisk - ALPINE FARM##      Annonse nr: 1725352

Pent postfriskt merke fra Østerrike.
Lykke til!

Porto etter postens takster!

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist46
##ØSTERRIKE 1978 Postfrisk - ALPINE FARM##
Annonse nr: 1725352
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 3,0011.10.2019 00:49:24

Karakterer (10202)  Se selgers karakterbok