126 217
77 506
196 389
631 681

Betongfackmannens handbok

Annonse nr: 1717604

En meget pen bok i paperback helt uten bretter, rifter og løse sider. Mulig bokens første side mangler da det går rett på innholdsfortegnelsen. Men ingen side med bokens budskap er borte. Ellers litt svak slitasje øverst og nederst på ryggen. Utgitt av Svenska Cementforeningen 1943.

Mengderabatt.: Ved kjøp av 5-9 artikler med pris fra kr. 25 og oppover bevilges 5% rabatt. Ved kjøp av 10 eller flere bevilges 10%. Rabattene gjelder kun om betaling skjer innen 10 dager etter mottatt betalingsinfo.. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. Større pakker 25x35x12 cm. <5 kg = Porto kr. 90,- Ellers kun postens satser + kr. 4,- for omkostninger pr. forsendelse. P.S. Husk og sjekk søppelposten da det har vist seg at min betalingsinfo har havnet der ved noen anledninger.
Objektets tilstand
Salgspriskr 50,00
50
Annonse vist405 ganger

ProVerifisert
Karakterer (1788)