105 423
52 616
251 794
653 901

##LUXEMBOURG 1935 Postfriske - 3 stk - ##

Annonse nr: 1701935

Pene postfriske merker. Lykke til!

PORTOTAKSTER NORGE!

0 t.o.m. 20 gr - kr 14,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 21,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 24,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 24,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

PORTOTAKSTER EUROPA!

0 t.o.m. 20 gr - kr 18,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 27,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 31,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 31,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

PORTOTAKSTER VERDEN!

0 t.o.m. 20 gr - kr 22,-

21 gr t.o.m 50 gr - kr 34,-

51 gr t.o.m 100 gr - kr 38,-

Ut over dette tar jeg aldri mer enn kr 38,- pr. sending uansett om vekten er høyere.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet26.10.2020 03:51:14
Sluttet29.10.2020 11:29:12
Solgt forkr 7,00
Annonse vist137 ganger
Annonse nr: 1701935
Høyeste Budgiver wrh1952 (4333)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 7,00 Kjøp nå29.10.2020 11:29:12

Karakterer (13774)  Se selgers karakterbok