Halv provisjon i Juli måned!

105 999
47 770
252 603
614 412

D.D.R. - afa nr. 1667-1674 - postfrisk (v382/10-14)      Annonse nr: 1367103

se scan og overskrift.

Betaling med kreditkort (VISA eller MasterCard) - eller over PayPal. Porto og forsendelse kr. 45,00 (op til 100 g). Over 100 g + kr. 30,00 ----------------------------------- Ved flere vundne auktioner samles disse i en forsendelse og porto kan herved spares. ------------------
Objektets tilstand
kr 35,00
Utropspriskr 6,00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist54
D.D.R. - afa nr. 1667-1674 - postfrisk (v382/10-14)
Annonse nr: 1367103
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (3503)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 6,0019.07.2019 23:48:39
Selger:  tigeren1957

Medlem siden: 01.06.2017
Sted: Køge
Karakterer (2712)  Se selgers karakterbok