Halv provisjon i Juli måned!

105 844
47 787
252 698
613 937

JERSEY AFA 166 (A-058)      Annonse nr: 1330936
JERSEY AFA 166
JERSEY AFA 166

 Postfrisk AFA  nr 166

Objektets tilstand
Utropspriskr 19,00
Solgt forkr 19,00
Annonse vist24
JERSEY AFA 166 (A-058)
Annonse nr: 1330936
Høyeste Budgiver ztor (543)  Se budgivers karakterbok
ztorkr 19,0006.07.2019 16:15:36
Selger:  abbey

Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Karakterer (1969)  Se selgers karakterbok