Halv provisjon i Juli måned!

103 098
48 300
252 765
618 511

Tyskland BRD: Slottskirken i Dresden 2001 postfrisk       Annonse nr: 1238528

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 3128. Katalogverdi dkr 8

Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 3,00
Annonse vist95
Tyskland BRD: Slottskirken i Dresden 2001 postfrisk
Annonse nr: 1238528
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8817)  Se selgers karakterbok

Generert: 15.07.2020 13:29:16