115 516
28 962
257 003
641 155

Tyskland BRD: Slottskirken i Dresden 2001 postfrisk

Annonse nr: 1238528

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 3128. Katalogverdi dkr 8

Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 3,00
Annonse vist95 ganger
Annonse nr: 1238528
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9135)  Se selgers karakterbok